Jak nam Pomóc

Jeśli uważasz, że nasze cele i działania zasługują na wsparcie

– możesz to zrobić.

Jak?

Oto kilka sposobów:

Stale potrzebne są podłoża, żarówki i wszelakie akcesoria terrarystyczne, które mogą pomóc w prawidłowej opiece nad potrzebującymi zwierzętami. Jeśli masz takowe, i są Ci one zbędne, możesz nam je podarować.

Prowadzimy także Bibliotekę Ekologiczną z której korzystają nasi wolontariusze. Jeśli posiadasz niepotrzebne książki o tematyce związanej z ekologią, weterynarią, ochroną środowiska lub hodowlą zwierząt, możesz je przekazać.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc naszą działalność statutową wpłacając darowiznę na nasze konto. Liczy się każdy grosz.

Fundacja Epicrates
Ul. Ruckemana 12/30
20-244 Lublin
Numer konta PeKaO SA - 51 1240 5497 1111 0010 3818 2838

Możesz przekazać nam 1% swojego podatku – Fundacja Epicrates KRS 0000377475

Mieszkasz w Lublinie, masz wolny czas i chęć do pracy? Wyśmienicie! Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wolontariacie. Mile widziana każda pomocna dłoń.

Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny, gabinet weterynaryjny lub inne miejsce odwiedzane przez ludzi, i chcesz wesprzeć nasze działania, możesz to zrobić wystawiając nasze puszki kwestarskie.

Masz inny pomysł na wsparcie lub współpracę? Skontaktuj się z nami!